Coyote Ugly

Temmuz 24, 2017
Coyote Ugly

Eğlencenin durmak bitmek bilmediği bir gece clubü olan Coyoto Ugly kiev deki bir çok mekandan daha farklıdır. Sadece bayan garsonların çalışabildiği bu barda çalışanların kostümleri de alışılmışlıkların dışındadır. Bizlere Amerikan pub larını hatırlatan coyote farklı müzik tarzları, dans Showları, Kişiye özel içki servisleriyle turistlerin büyük ölçüde dikkatini çekmektedir.

Diğer eğlence Club lerine karşı en büyük farkı konsept olarak biraz daha erotik olmasıdır. Bu sebeple club üst düzey korunmaktadır. Korumaları oldukça sert görünebilir. Mekan girişten itibaren mekanın en son köşesine kadar uzun ve geniş bir bara sahiptir. Bunun sebebi ise çalışan garsonların ve bayan misafirlerin barın üstüne çıkıp dans edebilme şansı olmasıdır. Bu sayede mekanda bulunan misafirlerin hemen hemen hepsini uzaktan seyredebilme şansına sahipsinizdir. Dikkat edilmesi ve bizim için en önemli unsurlardan biri olan mekanın koyduğu kural ise şudur: ‘’ Bar ın üzerinde dans eden eşin bile olsa dokunamazsın ‘’ bu kural en dikkat edilmesi gerekenlerden bir tanesidir. Aksi uygulandığı halde fazla korumaya sahip olan Coyote ugly çalışanları sizlere dışarı çıkmanız konusunda eşlik edeceklerdir. Sonucu aynı olacak bir diğer konu ise çalışan bayan personellere uygulanacak el hareketleridir. Bayan garsonlar mini short ve göbek ve göğüs dekoltesi olan iş kıyafetleri ile hizmet etmektedirler. Bu nedenle daha önceler de alkolün etkisiyle uygunsuz hareketlerde bulunan misafirler görülmüştür. Bu kişiler Mekan korumaları tarafından tespit edilip dışarıya çıkartılmışlardır.

Mekanın içki servisleri de oldukça eğlencelidir. Bar da çalışan bayan barmenlerden oluşan kadronun soğuk alkolleri nasıl sıcak servis ettikleri sizlerin de dikkatini çekecektir. Tıpkı bir çok mekanda olduğu gibi burada da yerli daha önce denemediğinizden emin olduğumuz bir çok içki seçenekleri vardır. Biraz alışılmışlıkların dışına çıkıp etkisi büyük olan bu kokteyl lerden mutlaka tatmalısınız. Coyote Ugy Kiev dışında da bir çok ülkede hizmet veren üst düzeyde adını duyurmayı başarmış haraketli bir eğlence merkezidir. Bunun sebebini gidince sizlerde çok rahatlıkla farkına varacağınızdan biz Kievrehberiniz.com olarak eminiz. Erotik bir havası olması nedeniyle içeri de bir çok erkek olacağı düşünülse de bu durum aslında böyle değildir. Bunun sebebi ise giriş kapısında bulunan güvenliklerin Face kontrolü üst düzeyde sağlamasıdır.