Striptiz Bar Rio Kiev

Temmuz 24, 2017
Striptiz Bar Rio Kiev

Kievin ana caddesi olan Kreschatik in üst bölgelerinde bulunan RİO Kiev de oldukça popülerdir. Birbirinden fazla güzel kızların baş döndüren danslarını izlemek için hafta sonları kapıda kuyruk oluşabilecek kadar bir yoğunluk vardır. Beğendiğiniz bir dansçı olması durumunda bunu bildirip kendisiyle Özel odaya gidebilir 8 dakika boyunca özel dans yaptırabilme hakkına sahip olabilirsiniz. Bu oldukça doğal ve mekanın çalışma prensipleri dahilindedir. Bunun grivna olarak  bir bedeli olacaktır.  Kievin en prestijli ve farklı şehirlerden de müşteri potansiyeline sahip olan Rio bunu güzel hizmetine ve çalışan personellerinin profesyonelliğine borçludur. İçeride fiyatlar kaliteye göre aşağıdadır. Türkiye de bir orta derecede bir cafe de içtiğiniz içki ile Ukrayna nın başkenti Kiev de prestijli bir gece eğlence mekanında içtiğiniz içki fiyatlarının benzerliği hoşunuza gidecektir.

Diğer tüm striptiz club lerde olduğu gibi burada da güvenlik konsept gereğince yüksektir. Dansçılar dahil içeride ki tüm personellerin İngilizce bilgisi olması Ukrayna da standartların üstündedir. Bu sayede turistler için iletişim bir engel değildir. Ukrayna da elit insanların tercihidir ve ortam gayet nezihtir. Giyim ve görünüş bu Club için oldukça önemlidir.  Biraz daha klasik ve bakımlı görünmeniz gerekmektedir aksi halde kapıda güvenlikler tarafından face kontrole takılabilir ve mekana girişiniz engellenebilir.

Müşteri portföyüne önem veren Rio bu sayede sadece elit insanlardan oluşan misafirlerini kendine bağlamıştır. Özellikle içeri de dansçıların baş döndüren dansları ve güzellikleri nedeni ile ve güzel zamanlar geçirmeniz açısından Kiev de bulunan Rio Men’s Club mutlaka ziyaret edilmelidir.