Sky Bar

Temmuz 24, 2017
Sky Bar

Panoramik kent manzarasıyla dikkatleri üzerine toplayan bir bardır. Kiev’ in belki de en şık barlarından biri olan Sky bar ünlü sanatçılar Jennifer Lopez,  Kate Moss ve bunun gibi daha bir çok ünlüye ev sahipliği yapmış gözde mekanlardan sadece bir tanesidir. Mekan iyi ses kalitesi, ışık ve ses sistemleri ile birlikte muhteşem bir iç konsept ile harika bir görüntü sergiler. Gece kulübü dışında “sky restoran” olarak da çalışmaktadır . Kiev de en pahalı gece kulüplerinin arasında yer aldığı nedeniyle eğer zevkinize düşkünseniz ve lüksten hoşlanıyorsanız burada mutlaka bulunmalısınız.

SKY BAR yüksek gelirli olması ve sponsorları sayesinde şehrin bir çok yerinde reklamını yapıp turistlerin dikkatini çeken bir gece eğlence merkezidir. Mekan oldukça elit ve canldır. Sadece hafta sonları faaliyet gösteren SKY BAR yaz kış demeden eğlencenin tadını çıkarmaktadır. Dansçı kızların baş döndüren dansları, farklı ışık gösterileri , Dj müzik Showları ve daha fazlarını tam anlamıyla profesyonel olarak sergileyen Sky Bar bu konuda en iyi olduğunu kanıtlamıştır. Hilal şeklindeki iç mimarisiyle ve yukarıya doğru basamaklı yerleştirilmiş masa düzeni ile bu bar da eğlenceyi gözden kaçırmanız mümkün değildir.

Servisi oldukça hızlı ve kalitelidir. Yaz aylarında içeride bulunan insan sayısının fazlalığından dolayı içeride ki sıcak hava artabilir ve işte tam o anda ki adres Sky Teras tır. Sky Barın balkonu konumundaki bu terasta bulunan müzik kolonları sayesinde hem içerideki müziklerden ve eğlenceden mahrum kalmayacak hem de serinleyerek şehri tepeden gören bir manzarayla karşı karşıya kalacaksınız. Arena Cty nin en üst katında bulunan sky bar sadece Kiev in değil tüm Ukrayna nın gözdesi olan bir gece eğlence mekanıdır. Kiev tatilinizde mutlaka gidilip görülmesi gereken büyük bir ayrıntıdır.