Harem Men’s Club

Temmuz 24, 2017
Harem Men’s Club

Kiev Kreschatik caddesinin sonundaki arena city nin içinde yer alan ve Sky bar ın karşısında bulunan Harem Men’s club de Kiev in En iyileri arasında yer alır. Harem Men’s Club bir sitriptiz dans Showlarının olduğu etkileyici ve hoşunuza gideceğini düşündüğümüz bir gece clubü olup gece hayatı listemizde bulunmasını istediğimiz  etkili  bir eğlence merkezidir. Kiev in bu konuda en güzel dansçı kızlarının bulunduğu ve bu alanda eğitilmiş profesyonel dansçılara sahiptir Harem Club.

Ortada  Dansçıları izleyebileceğiniz geniş bir kare şeklinde dans pisti vardır ve mekanda bulunan bütün masa düzeni bu piste göre ayarlanmıştır. Masa düzenlerinin bu şekilde ayarlanması nedeniyle gelen misafirler dans pistini rahatlıkla görebilir ve dikkatlerini bu görsel Showlara odaklayabilir. İçeride bulunan müzik sistemleri ve ışıklandırma loştur ve hiçbir şekilde rahatsız etmez. Diğer gece clublerinde bulacağınız bütün içki imkanlarına Harem Men’s Clubde de erişim mümkündür. Mekan erotik bir konsepte sahip olması nedeniyle içerde bulunan koruma sayısı oldukça fazladır ve güvenlik her zaman üst düzeydedir. Bunun sebebi ise içeride yaşanacak herhangi bir uygunsuz hareketi ilk fırsatta engellemektir. İçeri de misafirlere karşı yaklaşım oldukça sıcak ve güler yüzlüdür.

Mekanda çalışan garsonlar Kiev de bulunan restoran ve cafelere nazaran daha dikkatli ve profesyoneldir. İlk el hareketinizde sizleri görecek ve servise başlayacaktırlar. Mekanın çalışma prensiplerinden de bahsetmek gerekirse sadece Kiev deki değil dünyadaki bütün striptiz clublerle benzerlik göstermektedir. Durum oldukça basit ve anlaşılırdır. Gece boyunca farklı kızlar sahne alıp Showlarını sergileyeceklerdir. Dansını beğendiğiniz herhangi bir dansçı olması durumunda bunu bildirip kendisinin sadece sizin için dans etmesini talep edebilirsiniz ve dans odalarına gidebilirsiniz. Özel dansın süresi 2 şarkı olarak belirlenir. Bu da ortalama sekiz ila on dakika arasında farklılık gösterebilir. Kiev de bulunan Harem Men’s Club şehrin tam merkezinde bulunur ve herhangi bir ulaşım sorunu yaşanmaz. Reklama ve tanıtıma da oldukça önem veren Harem Men’s Club ün reklamlarını şehrin farklı bölgelerinde reklam panolarında görebilirsiniz.