Saxon Club

Temmuz 24, 2017
Saxon Club

Kiev’de en popüler eğlence merkezlerinde biri olan Saxon aslına bakarsanız birçok işletmecinin ilgisini çekiyor ve şehirde bu ve benzeri birçok kulüp sırayla açıldı.  Fakar hiçbiri Saxon club kadar popülerliğini devam ettiremeyip kapandı. Amfi tiyatro biçiminde bir mimariyle sahip olan kulüpte her gece farklı bir eğlence sizleri bekliyor olacaktır. Kulübün aşağı katında bulunan dans pistinde gece boyunca konuk Dj’ler aracılığıyla Rave müzikler çalınıyor.

Çok farklı tarzları ve eğlence programlarını içinde barındıran Saxon Club salı akşamları 80’ lerin disko müzikleri ile eğlencenin tadını çıkarıyor. Çarşamba geceleri çılgınlık teknolojileri, perşembe geceleri ise şehrin en iyi tekno partileri, cuma ve cumartesi geceleri ev ritimleri ve son olarak pazar geceleri electroSunday konseptleri yapılarak dikkatler çekiliyor. Yapmış oldukları müzik çok çeşitli olduğu için hal böyle olunca her kesimden ve zevkten insana kapılarını sonuna kadar aralamış oluyor. Yanında bir üniversite bulunması nedeniyle özellikle öğrencilerin ve genç kesimin sevgilisi olan bu mekana en az bir kere uğramanızı öneriyoruz. Saxon listemizin ikinci sırasında yer alıyor.

Diğer Gece mekanlarına göre büyük bir çoğunlukla öğrencilere hitap eden bu klup te fiyatlarda oldukça aşağıdadır. Bu sebeple localarınızı burada ayarlamak size oldukça ekonomik gelecektir. İçkilerin ve kokteyl çeşitlerinin üst düzey olması size bir çok seçenek sunacaktır.  Çevresinde dünyaca ünlü adından bahsettiren Taras Shevshenko  üniversitesinin bulunması bu gece mekanında doluluk sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Haftanın her günü hizmet veren Saxon, bu günler içerisinde bazı eğlence merkezleri faliyete bile geçmezken doluluk göstermeyi başarmıştır. Mekanda Türklere karşı olan ilgi oldukça büyüktür. Mekanın sürekli Dj leri bu tavrını göstermek amacı ile zaman zaman Türk bayrağı taşıyan tshirt ler giymektedir. Localarınız dışında bar dan içki içmenizi ve farklı  karışımda içkiler içtiğinizde size özel sunum şeklini görmenizi tavsiye ederiz. Güler yüzlü olması ve sürekliliği olan bir gece eğlence merkezi olan saxon bu özellikleri sayesinde Ukrayna nın başkenti Kiev de isim yapmayı başarmış ve adını hızla farklı şehirlere de duyurmayı başarmıştır.