Tercümanlık Hizmeti

Temmuz 24, 2017
Tercümanlık Hizmeti

Havaalanından karşıladığımız andan, tatilinizin son gününe kadar tüm tercümanlık işlemlerinizi uzman kadromuz ile sağlamaktayız. Tercihini Kiev den yana kullanan tatilcilerimizin her biri yabancı dil bilgisine sahip değildir ve bu nedenle bazı misafirlerin yemek yeme gibi temel ihtiyaçlarını dahi karşılamakta güçlük çektiğini bilmekteyiz. Tercümanlarımız sizleri ilgilendiren ve ilginizi çeken her konuda söylemek isteklerinizi doğru bir şekilde karşı tarafa aktaracak ve yabancı dil sorununu ortadan kaldıracaktır.

Temel amacı tatilinizi verimli yaşatmak olan KievRehberiniz.com ailesi tercümanları bu konuda güvenilir ve işinin en iyilerindendir. Tercümanlık hizmeti aslında yabancı dil bilgisine sahip olmayan misafirlerimizin kesinlikle yararlanması gereken bir birimimizdir. Kiev de bulunan kültürel yapıların , yerli mutfağın ve yöresel kıyafetlerin sadece görselliği dışında kendisi hakkında da bilgi sahibi olmak tatilinizi ve gezinizi verimli hale getirecektir.

Aynı zamanda tatil ve kültürel gezi dışında iş seyahatleri nedeniyle Kiev e gelecek olan iş adamları, Müdürler ve yetkili personeller içinde temin edebileceğimiz tercümanlar bünyemizde hizmet vermektedir. Gerekli olan evrak çevirileri , sözleşmeler, faturalar bağlantılı olduğumuz yeminli tercümanlar tarafından çevirileri yapılıp bütün bilgiler gizlilik nedeniyle saklı kalmaktadır.

Kiev in tanınmasında büyük bir etken olan gece hayatı gezilerimizde de tercümanlara büyük ölçüde ihtiyaç duyulmaktadır. Gerek tercih edilen mekanın konseptine uyumunda kolaylık sağlamak açısından gerek ise yeni edineceğiniz dostluklar ve arkadaşlıklarınızın hızlı ilerlemesi amacıyla tercümanlık birimimiz olmazsa olmazların arasında yer almaktadır. Bünyemizde çalışan tercümanlar uzun yıllardır Ukraynanın başkenti Kiev de yaşamının sürdükleri için yeterince dil bilgisine sahip olup sizler için en ekonomik ve en verimli seçeneklerden bir tanesi olacaktır. Tercümanlarımız aynı zamanda Alışverişler de günlük şehir içi taksi seyahatlerinizde restoran ve cafeler de her ülkenin turistlere uyguladığı fiyat arttırma gibi durumları engelleyecek ve ekonomik bir tatikl geçirmenizi sağlayacaktır.