Dolls Men’s Club

Temmuz 24, 2017
Dolls Men’s Club

Ukrayna gecelerinin bir başka rengi ise şehrin bir çok yerlerinde görebileceğiniz Striptiz Clubledir. Bu Club lerden bir tanesi olan Dolls Men’s Club Kiev merkezi yakınların da Tanınmış futbol Clublerinden Fc Dinamo Kieve ait olimpiyat stadının hemen yanında yer alır.

Kiev Kültüründe bir alışılmışlık olan Stripriz dansa karşı bakış açısı Türkiye ile kıyaslandığında oldukça farklıdır. Halk için Salsa v.b danslardan bir farkı olmayan bu clublerin müşteri portresinde bir çok erkek olduğu gibi bayanlar da vardır. Doğum günü, bekarlığa veda gibi günlerini bu tarz mekanlarda kutlamak isteyen bay/bayan müşterilerin olduğu bir çok kez dikkat çekmiştir.

İçeride oldukça haraketli ve eğlenceli bir ortam vardır. Ücretlendirme olarak diğer Striptiz Club lere nazaran biraz daha yukarda olsa  da gittiğinizde buna değer olduğunu sizlere de fark edeceksiniz.  İçeriye doğru uzanan ve geniş uzun bir koridor gibi tasarlanan Dolls da kalite oldukça yüksektedir. Kiev in bay / bayan her kesimden kaliteli insanlara hizmet veren dolls görülmeye değerdir. İçeride birbirinden farklı 4 tane dans pisti vardır. İçeride ki masa yerleştirme düzeni tamamen sahnelere göre tasarlanmış ve kusursuz bir iç mimariye sahiptir. Kiev de bu konseptte faaliyet gösteren diğer eğlence merkezlerine göre en çok dansçıyı bünyesinde barındıran bir club dır.

İçeri üst düzel profesyonel korumalarla donatılmıştır. Her köşe başında bu korumaları görmeniz mümkündür. Bu korumaların önemi içeride uygunsuz hareketler de bulunan kişileri önlemek açısından oldukça fazladır. Eğer bu striptiz dans Showlarına karşı ilginiz var ise  kapı karşılamadan uğurlamaya kadar güler yüz göreceğiniz Dolls Men’s Club den memnun kalmamanız için hiçbir sebep bulunmamaktadır. İngilizce veya rusça bilgisine sahipsiniz dansçıları masanıza davet edebilir ve içki ikram edebilirsiniz bu  hoşlarına gidecektir ve sizinle sohbet etmek oldukça ilginç gelecektir. Her milletten insanın  ziyaret ettiği bu mekanda turistlere ilgi çok büyüktür ve memnun etmek için artı bir çaba vardır.  Sırayla sahnede marifetlerini gösteren dansçıların dansından etkilendiğiniz olması durumunda bunu direk kendisine bildirebilir veya garsonlar aracığıyla kendisinden özel dans talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede kendisi ile özel dans odalarına gidebilir sahnede gördüğünüz dansı sadece kendinize yapılmasını isteyebilirsiniz.