İndigo Kiev

Temmuz 24, 2017
İndigo Kiev

İndigo Kiev’in orta halli eğlence merkezlerinden bir tanesidir. Forsage , Saxon ve Bionica clublarıyla birlikte tek bir kişiyle ait olan İndigo kendi klasmanlarının en iyisidir. Sakin bir terasa sahiptir ve eğlence planı yapan misafirlerin gece öncesinden oraya gelip birkaç kadeh içebilmek için oldukça uygun bir ortamdır. İkinci katında karaoke bulunan İndigo farklı konseptleriyle Kiev de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Hafta içi giriş katta bulunan canlı müzik ve Dj performansları da hafta içini boş geçirmemek için idealdir. Bunun dışında İndigo’yu tercih eden Kiev’in orta halli kesimidir. Her ne kadar orta kesme hitap etsene mekan konsept olarak oldukça etkili ve görülmeye değerdir. Disco kısmanda bulunan beyaza ağırlık verilen dekoru da ilgi çekicidir. Ağırlıkla grup halinde eğlenmek isteyen misafirlerin seçeneklerinden birtanesidir ve bu sebeple hafta sonu yoğunluğu da rakipleri karşısında oldukça iyidir. İndigo’da da fiyatlar diğer mekanlara nazaran biraz aşağıdadır. Bunun sebebi ise diğer şubeleri Forsage ve Saxon clublarının öğrenciye hitap etmeleri ve fiyatların aşağıda olmasıdır.

İndigo da bayanlar için giriş ücreti alınmamaktadır  ve  erkekler için alınan giriş ücretleri de Türkiye ye kıyasla çok aşağıdadır. Bu sayede içeride bayan yüzdesi de yukarıdadır. İndigo da bulunan içkiler arasından klasik içkiler dışında tavsiye edeceğimiz içki club ün adını verdiği İndigo Kokteyl dir. İçimi hafif ve tatlımsı bir tadı olan bu içkinin ücreti ucuz ve etkisi oldukça iyidir. İçki fiyatlarının çok ucuz olması nedeniyle bize sık sık sorulan bir soruyu da atlamadan cevaplamak isteriz! ‘’ İçkiler çok ucuz peki ya sahte içki ihtimali varmıdır ? ‘’ Bu soru siz misafirlerimiz tarafından bizlere bir çok iletilmiştir. Bu gece Clubleri Ukrayna nın dört buçuk milyon nüfuslu başkentinde isim yapmış ve köklü clublerdir. Bu tarz mekanlarda içki kalitesi hakkın da tartışmak söz konusu bile olamaz. Bu sebepler İndigo ve sitemizde belirtilen diğer eğlence merkezlerinde de bu konuda gönlünüzü ferah tutabilirsiniz.  İndigo şehir merkezinden çok uzak olamayıp yakın denilebilecek seviyede bir konuma sahiptir. Diğer mekanlardan ulaşım konusunda ki farkı ve dezavantajı metro ile ulaşım olmamasıdır. Bu sebeple kendi taşıtlarınız yada taksi aracılığıyla indigo yu ziyaret edebilirsiniz. İndigo Kiev e gelip görülmesi gereken hafta sonları eğlencenin kopma seviyesine kadar yükseldiği seviyeli bir gece eğlence merkezidir.