Transfer Hizmetleri

Temmuz 24, 2017
Transfer Hizmetleri

KievRehberiniz.com ailesi bünyesinde bulunan deneyimli rehberlerimiz tarafından sunulan transfer hizmetimiz Ukraynanın Kiev şehrinde saygınlığını korumaktadır. Türkiye den tatil, iş seyahati, kültürel gezi v.b sebepler ile Ukrayna ya gelen özel konuklara her bütçeye göre ekonomik, modern ve konforlu araçlarla hizmet vermekteyiz. İsteğe göre temin ettiğimiz VIP araçlar arasında JEEP, Mercedes VİTO ve Limuzin de bulunmaktadır. Tatilcilerimizin istediği doğrultusunda transferimiz gerçekleşirken konaklanacak Otel/ Daire öncesi VIP Araçlarımız ile Kiev Şehrinde kısa bir ön izlenim turu hizmeti de verilmektedir. Ekonomik ve VIP şeklinde sunulan transfer hizmetimizde bulunan detaylar aşağıda belirtildiği gibidir.

Ekonomik Transfer

Deneyimli Rehberlerimiz tarafından temin edilecek ekonomik otomobillerimizle inmiş olduğunuz havaalanından Transferiniz gerçekleştirilecek ve konaklayacağınız yere kadar güvenli bir şekilde ulaşımınız sağlanacaktır. Sizler için temin edilen KievReberiniz.com ailesi bünyesinde hizmet veren rehberlerimiz yolculuk sırası boyunca yanınızda bulunup, Sizlere Kiev hakkında ön bilgi verecektir.

Standart Transfer

Kievrehberiniz.com ailesinin sizler için temin edeceği tecrübeli rehberlerimiz tarafından standart otomobiller ile inmiş olduğunuz havalimanından konaklayacağınız ev veya otelinize kadar transferiniz sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilecektir. Yolculuk süresi boyunca rehberlerimiz sizlere Kiev hakkında ön bilgi verecek ve tatil planınızda sizlere yardımcı olacaktır. Kafanızda olan her türlü soruyu rehberlerime bildirip en hızlı ve pratik cevaplara ulamanız için elimizden gelen bilgimiz dahilindeki tüm imkanlar sağlanacaktır.

VIP Transfer

Misafirlerimizin kendilerini özel hissetmelerin de büyük rol alan VIP transfer hizmeti talepler doğrultusunda JEEP , LİMUZİN , Mercedes VITO v.b araçlar ile konforlu bir yolculuk sağlanmaktadır. İsteğe göre bu araçlar ile konaklanacak daire veya Otel öncesi deneyimli rehberlerimiz eşliğinde kısa bir ön izlenim amaçlı şehir merkezi turu yapılabilmektedir. Bu turlar tatilinizin verimli geçmesinde büyük rol alacaktır. Uçaktan iner inmez Kiev in geniş ve ferah caddelerinde yeşillik ve tarihi yapılarından arasında yolculuk yapmaktan keyif alacağınızdan eminiz.

-VIP transfer sadece VIP paketine özel olup bu paketten yararlanmak isteyen misafirlerimize aittir. Farklı bir paket alıp VIP transferimizden yararlanmak isteyen misafirlerimiz bunu bize bildirip ekstra bir ücretlendirme ile bu hizmetten faydalanabilirler.