Konaklama Hizmeti

Temmuz 24, 2017
Konaklama Hizmeti

Ukraynanın Kiev şehrinde bütçenize uygun yada talebiniz doğrultusunda şehir merkezinde konaklama hizmetleri vermekteyiz. Alternatifler arasında, yine merkezde, kişi ve talep doğrultusunda studio, 2 oda, 3 oda normal ve lüx daireler bulunmaktadır. Eğer tercihiniz otel olması yönünde ise 3-4-5 yıldız otel seçeneklerimizde mevcuttur.

Konaklama tatilin en önemli detaylarından sadece bir tanesidir. Bunun bilincinde olan kuruluşumuz istediğiniz şekilde bir konaklama sunacağının garantisini verebilmektedir. Kiev de ev ve oteller hakkında bilgi vermek gerekir ise belirtmek istediğimiz bazı etkenler bulunmaktadır. Kiev de otellerin bir kısmında tüm öğün yemek bulunurken bazılarında ise sadece sabah kahvaltısı mevcuttur. Gözlemlerimize göre Türkiye den tatil için gelen misafirlerimiz yemek konusunda oldukça zorlanmışlarıdır. KievRehberiniz.com rehberleri tarafından merkezimize gelen bildirgeler doğrultusunda rehberlerimiz yemek servislerini gereksiz masraftan kaçınılması açısından misafirlerimize tercih edilmemesini önermektedir. Peki nerde yemek yiyeceğiz? Sorularına cevabımız ise çok basit, Kiev merkezde bulunan Türk , Arap , Ozbek ve Türkmen mutfaklarını tercih ederek gönül rahatlığıyla helal et bulabilir ve temel ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Otellerin yanı sıra evler hakkında söylemek istediklerimiz ise şöyledir, tahmin edeceğiniz gibi Kiev merkez yakınlarında bulunan binaların her biri Sovyetlerin göz dolduran mimarisine sahiptirler. Oldukça eski olan bu yapıların bazıları tarihi eser statüsünde olup dokunulması yasaktır. Evlerin dış görünümleri her ne kadar yıpranmış görünse de iç tasarımı oldukça modern ve yaşanılabilirdir. Tatilini Kiev de planlayan tatilcilerimizin bir çoğunun konaklamayı günlük daireler tutarak tercih ettiğini bilmekteyiz. Amacı uzun kalmak ve Kiev deki bütün zamanını gezmeye ayıracak misafirlerimiz için bu yöntem oldukça doğrudur ve ekonomiktir. Gelecek kişi sayısına göre temin edilecek evlerde yatak, televizyon ve tüm mutfak malzemeleri bulunmaktadır. Bu sebeple şehirde bulunan marketlerden hatta Türk marketlerinden istediğiniz gıdaları temin edip dilediğiniz gibi yemeğinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Ukrayna merkezde bir çok yerde süpermarketler bulunmaktadır. Bu süpermarketlerin bazıları bir çok Türk markasına satışlarında yer vermektedir. Farklı bir şeyler olsun isteyen misafirlerimiz için yine Kiev merkezde bir çok Ukrayna mutfağı bulunmaktadır sizler için temin edilen Rehberlerimize danışarak buralarda Ukrayna yöresel yemekleri tadabilir ve lezzetin tadını çıkarabilirsiniz.

Tercihini dairelerden yana kullanan misafirlerimiz için bir diğer önemli etken ise internet erişimidir. Her ne kadar bu daireler günlük veya haftalık olarak temin edilse de konfor seviyesi üst düzeydedir. Misafirlerimizin talebi üzerine tutulan lüks dairelerde jakuzi ye varana kadar oteli aratmayacak bir çok neden vardır. KievRehberiniz.com ailesi sizlerle bu hizmetleri sunmaktan mutluluk duyacaktır.