Kiev Rehberiniz Hakkında

Hakkımızdaki tüm bilgiler, müşterilerimize tamami ile açıktır Haziran 12, 2017

Kievrehberiniz.com olarak Ukraynanın başkenti Kiev’de 5 yılı aşkın süredir donanımlı rehberleri ve tercümanları aracılığıyla tatil, toplantı, kültürel gezi, iş seyahatleri ve eğlence amacı ile Kiev e gelen misafirlerimize kaliteli ve güvenilir hizmetler vermekteyiz. Bünyemizde çalışan her personel vaat edilen hizmetleri vermek için yeterli bilgiye sahiptirler. Kuruluşumuz her konuda net olup yapılabileceklerin ve yapılamayacakların bilincinde olmasıyla dikkatleri çekmiş ve güvenirlik kazanmıştır. Sizler için hazırlanan paketlerimiz menüsünde paket hizmetleri bu duruşumuz dikkate alınarak hazırlanmıştır.

Kiev tarihi yapısı, doğal güzellikleri, misafir perverliği ve gece hayatı sayesinde dünyanın ilgi odağı olmayı başarmış bir şehirdir. Bizler uzun yıllardır Kiev’de yaşamını devam ettirmekte olan deneyimli kadromuz ile Kiev’de Rehberlik, Tercümanlık, Konaklama, Kültürel Gezi, Danışmanlık ve Eğlence alanında gelen misafirlerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapmaktayız. Her bütçeye ve kesme hitap eden Ekonomik, Full ve VİP paketlerimiz sayesinde Kiev ziyaretinizi gerçekleştirebilir bu eşsiz güzelliklerin sizlerde farkına varabilirsiniz. Sizler için temin ettiğimiz rehberlerimiz Havaalanı transferiniz den dönüşünüzü gerçekleştireceğiniz güne kadar sizlere eşlik etmekle yükümlüdürler. Rehberlerimiz ile birlikte geçirdiğiniz zamanlar dahilinde Kiev hakkında sorular sorabilir detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Sitemizin menüler kısmında bulunan danışmanlık hizmetimizde de detaylı bir şekilde belirtildiği gibi yurt dışı seyahatleri , iş toplantıları gibi durumlarda kuruluşumuz tarafından yapılacak organizasyon büyüklüğü ve konsepti bildirilmesi halinde bütün imkanlar sağlanabilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra kuruluşumuz tarafından verilen bir diğer hizmette yurtdışı eğitimdir. Bilindiği gibi Ukrayna da bir çok üniversite vardır. Bu üniversitelerden bazıları Türkiye tarafından tanınmaktadır. Menümüzün hizmetler seçeneğinde bulunan danışmanlık hizmetleri kısmında da belirttiğimiz gibi her ne kadar bu üniversiteler Türkiye tarafından tanınsa da denklik alabilmek öğrencinin okula devamlılığı ve ders notları ile doğru orantılıdır. Her anlamda net olan KievRehberiniz.com bu konuda da oldukça açık ve nettir.

Ukraynanın bir başka rengi olan gece hayatı hizmetleri de kuruluşumuz tarafından sağlanmaktır. Bilindiği gibi her kesme uygun olan eğlence mekanları Kiev’de mevcuttur. Profesyonel rehberlerimiz eşliğinde bir durum değerlendirmesi yapabilir ve gidilmesi ön görülen gece clubü, bar, restaurant v.b işletmeler ile ön görüşme gerçekleştirilip rezervasyonlarınız itina ile yapılabikmektedir. Ukrayna Kiev de anlaşmalı olduğumuz mekanlar sayesinde bu tür organizasyonlarınız daha ekonomik ve eğlenceli olacaktır.

Son olarak tüm bu belirtilen hizmetlerin daha hızlı olması ve olası zaman kayıplarını engellemek amacı ile bir gün boyunca sadece siz misafirlerimizin emrin de çalışmak üzere özel taksi hizmetimizde sizlerin isteği doğrultusunda mevcuttur.