Forsage Club

Temmuz 24, 2017
Forsage Club

Saxon club için söylediğimiz durumlarının bir benzeri de Forsage club de mevcuttur. Forsage Ukrayna nın en köklü üniversitelerinde olan Kiev havacılık Üniversitesin hemen yanında bulunur ve bu sebeple tam bir üniversiteli mekanıdır. 14 tane öğrenci yurdunun tam ortasına konumlandırılmış olan Forsagenin hemen hemen her gününde doluluk derecesinde bir yoğunluk vardır. Club üç katlı olup her katında farklı müzik tarzı çalmaktadır.

En alt katta günümüz pop müzikleri, orta katta rap müzikleri , ve son katta electro müzikler çalmaktadır.  Bu özelliğiyle seçenek sunan Forsage her tarzda eğlence sahibi insanlara ev sahibi yapabilmektedir. Hafta sonları doluluk oranı rahatsız edebilecek seviyededir ve zaman zaman içeride hareket etmeniz zorlaşabilir.  Tüm bunlara rağmen insanların değişilmez adresi olmayı başarmıştır. Gecenize başka bir eğlence merkezinde başlasanız bile evinizden önceki son adresiniz burası olacaktır. Mekanda içki ve loca fiyatları kaliteye kıyasla çok aşağıdadır. Türk parası 150 tl ile  iki şişe votka açabilir ve yanına on iki redbull alabilirsiniz. Bu imkan Kiev de çok az gece Club ünde mevcuttur. Eğer bir loca ya sahipseniz locanızın başına özel sadece sizin için çalışacak korumalar tutabilirsiniz. Bu hizmetler oldukça ucuzdur ve dikkat çekmek için çok etkilidir.  Kiev de bir gece mekanın da bu tarz hizmetlerden yararlanıp etrafınızdaki insanlardan kendinizi bir adım yukarı taşımak sizi etkin kılacaktır.

Eğlenceden yorulup bir nefes alayım dediğiniz zaman ise gece clubü  çıkışında bulunan kafeterya bölümüne oturup kahve ve içeride bulunan bütün içkileri içme imkanına sahip olabilirsiniz. Ama çok fazla orada zaman kaybedip içeride bulunan Ukrayna halkının çılgın ve baş döndüren danslarını kaçırmanızı önermeyiz. Forsage şehir merkezinden 6 km dışarıdadır ama haftanın her günü şehir merkezinde bulunan tüm eğlence mekanlarına nazaran daha hareketli ve canlıdır. Yaz günlerinde Club e sığmayan insanlar içkilerini dışarıdan temin edip club etrafında bulunan parklarda yer edinip eğlencenin tadını çıkarmaktadır ve içeriye gireceği zamanı beklemektedir. Zaman zaman bu durumu kıskanan Club ün hemen önündeki öğrenci yurdunda yaşamını sürdüren kızla erkekli öğrenci gruplarının pencerelerden bu eğlenceye ortak olmak için çabaları eminiz ki yüzünüz de tebessüm oluşturacaktır.