Shooters Club

Temmuz 24, 2017
Shooters Club

Kiev in tanınırlığı yüksek ve müşteri kalitesine önem veren bir eğlence merkezidir. Müşteri kalitesine önem vermesi ve seçiciliğiyle bilinen shooters club de face kontrol üst düzeydedir. Genellikle müşteri kitlesi İngilizler ve mutfağında bir zamanlar Türk ustalar çalıştırması nedeniyle Türkler dir. Hafta sonları konsept partileriyle Kiev gecelerini renklendiren shooters ın görülmeye değer olduğunu düşünüyoruz. Yine hafta sonları yoğunluk gösteren bu gece hayatı eğlence noktası Kiev in en güzel noktalarından bir tanesinde yer almaktadır.

Konsept olarak kaliteli ve az insana hitap etmektedir. Hafta içleri restoran bölümünde sakin ve ruhu dinlendiren müzikleriyle de dikkat çekmeyi başarmıştır. Önünde bir çok modelli hatta Türkiye de dahi henüz bulunmayan lüks arabaları görmeniz mümkündür. Shooters Türkler tarafından çok bilinir ve az ve öz olsun tabirinin tam karşıtıdır.

Bu mekanda garsonların giyim tarzları barmenlerin içki servisleri oldukça ilgi çekicidir. İçeriye zaman zaman Amerikan Pub konseptini eklemeyi unutmayan Shooters bu konuda da turistleri kendine bağlamaktan geri kalmamaktadır. Gecenizi sonlandırırken bir çorba içelim dediğiniz zaman uğramanız gereken ender adreslerden biridir. Mutfağındaki Türk yemeklerinin ustaları şuan da Türk olmasa bile lezzetten tam not vereceğinizden eminiz. Dansçı kızların yaptıkları dikkat çeken danslar oldukça etkileyicidir. Aynı zamanda profesyonel dansçılardan geri kalmayan bayan misafirlerinin de tam anlamıyla eğlenmek istediklerinde sergiledikleri görsel Showlar tam bir Ukrayna gece hayatı örneğidir.

Gece hayatı eğlence noktanız olarak shooters i seçtiğiniz takdir de menülerde bulunan Ukrayna içkisini denemenizi mutlaka tavsiye ederiz. Etkisini ve lezzetini tatmanız size yeni bir tecrübe kazandıracaktır. Shooters haftanın her günü hizmet vermesine rağmen Gece Clubü bölümü sadece haftanın belirli günleri hizmet vermektedir. Bunun dışında çalışan birimleri sadece restoran ve karaoke bölümleridir. Hafta içi programların da oldukça popüler dir. Bu adını son günlerde Türkiye ye sık sık duyuran eğlence merkezine ulaşımda oldukça kolay ve pratiktir. Ukraynanın başkenti Kiev de bulunan ve en ünlü caddesin Kreschatikten sadece 2 km uzaklıkta bulunan Shooters görülmeye değerdir.