D’Lux Club

Temmuz 24, 2017
D’Lux Club

D’Lux isminden de anladığımız gibi son derece lüks bir gece clubü. Mekanın girişinde bulunan uzun merdivenler kırmızı halı ile kaplı olup 3 katlı mekanın alt katında fotoğrafçılar ve eğlenceli kostümleri ile animasyon ekibi sizleri karşılıyor. Lounge bar konseptindeki giriş katından yukarı yöneldiğiniz zaman son derece geniş bir dans pisti ve şaşırtan bir kalabalığa merhaba diyorsuz.
Ukrayna bağımsızlık meydanının arka tarafında bulunan D’Lux son derece Elit ve kalitelidir. Hal böyle olunca bu kalite her ne kadar fiyatlara yansısa da Türkiye ile kıyasladığımızda standartların çok altında kalmaktadır. D’Lux loca tutmak için en doğru eğlence merkezlerinden sadece bir tanesidir. Bunun sebebi ise masa düzenlerinin tamamen müşterilerin kolay iletişim sağlayabilmesi imkanıdır. Masalar Dans pistinin hemen yanındadır ve arada hiçbir engel bulunmamaktadır. Müzik kalitesi oldukça üst düzeydedir ve ışık sistemleri son derece profesyoneldir. Müzikten çıkıp biraz daha sakin ortama geçmek istediğinizde alt katta bulunan lounge bar sizin  için ideal olacaktır.

Mekan üst düzey güvenlik sistemiyle izlenmekte ve profesyonel korumalar ile güvenliği sağlanması nedeni ile hiçbir sorun yaşamayacağınız bir eğlence merkezidir. Servis elemanları dikkatli ve eğitimlidir bu sayede servisin en büyük problemlerden birisi olan Ukraynada bu sorunla karşılaşmamış olacaksınız.  D’Lux de her ne kadar Loca ücretlendirmesi diğer mekanlarda göre yukarıda olsa da içki ücretlendirilmesinde sıra dışı bir durum görülmemiştir.

Geçmişte bu club de Türk geceleri düzenlenmiş Türk müzikleriyle misafirlerini eğlencenin uç noktasına çıkarmışlardır. Kiev de halen faaliyetini sürdürmekte olan bir çok fabrika , restoran , uluslar arası ticaret firmaları  ve cafe sahipleri gibi Türk iş adamlarının eğlence adreslerinin başında gelmektedir. D’Lux tatilinize renk katacak eğlence merkezlerinden bir tanesi olacaktır. Bazı geceler de açık arttırma ile nargile ve içki satışları gibi etkinlikleri bu mekana farklılık ve eğlence katmaktadır. D’Lux nasıl ulaşırım sorusunun cevabı ise oldukça basittir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Kiev merkezindeki bağımsızlık meydanının hemen arka taraflarında bulunan D’Lux ulaşım için metro v.b toplu taşıma araçlarına pek ihtiyaç yoktur. Bunun sebebi ise merkezde bulunmasıdır. Eğer şehrin farklı bir yerinden ulaşım sağlamak gibi amcanız olur ise Kiev in ekonomik taksileri bu isteğinizde size aracı olacaktır.